İnsan Asansörü

Balıkesir bölgesinde asansör imalatı montaj ve servis hizmeti veren firmamız sürekli kendini geliştirerek sektöründeki teknolojik yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, bu alanda profesyonel kadrosu ile insan asansörleri, yük asansörleri, hidrolik asansör, panoromik asansör, makina dairesiz asansörlerin imalatını yapmaktadır. Balıkesir ve ilçelerinde yaptığı projelerle sektördeki öncü firmaları arasında yerini almıştır.

 

Çelik Kapı Modelleri

Balıkesir çelik kapı imalatında yılların verdiği tecrübe ile değişik çelik kapı modelleri ile müşterisine en kaliteli ürünü en uygun fiyata imal ederek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak hem çelik kapı imalatında hem de apartman giriş kapılarında Balıkesirlilerin güvenini kaznamıştır.

 

Asansör Yedek Parçaları

Firmamız Balıkesir'de asansör imalatı dışında teknik servis hizmeti verdiği gibi aynı zamanda yedek parça satışı ve desteğide vermektedir. Üç As Asansör firması bünyesinde bulunan uzman teknik servis ekibimiz ile 7/24 sorunsuz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin her daim yanınızdayız.