Edremit  Evden Eve Nakliyat  firması olarak dededen toruna siz değerli müşterilerimizin güvenenini kazanmıştır. Edremit körfez bölgesinden diğer 82 İlimize güvenilir bir şekilde  hizmet vermeye  devam etmektedir. Firmamızın temel taşıma anlayışı '' Kaliteli Hizmet '' Vermiş olduğmuz hizmeti Çağdaş Batı Standartlarında ve en ekonomik bir şekilde bütçenize uygun fiyatlar,la hizmet vermektedir.

Güven Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmeti uygun fiyata vermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizi gördüğünüzde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlıyacaksınız. Ekspertiz işlemini tamamlandıktan sonra eğer bizimle çalışmaya karar verirseniz istediğiniz tarihte ve saatte taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Uzaman kadromuz size hiç iş bırakmadan bütün sorumluluğu üstlenmektedir. Taşınmayı gözünüzde büyütmeyin. Bizmle  evinizi  taşımak çok kolay

Evden eve nakliyat hizmetlerim bütün eşyalarınızı kolileyip ambalajladıktan sonra gösterdiğiniz adrese aynı şekilde kurup amlajlarından çıkartarak evinize yerleştiriyoruz Bütün eşyalarınız kullanıma hazır hale getirilmektedir. Sektörde verdiğimiz hizmetlerle her gün kendimizi geliştirmek için elemizden geleni yapıyoruz.